X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
وابــستگی حضور دنیا در ذهن است ؛ وقتی دنیا در ذهن ناپدید شد ، این را وارستگی می گویند.

وبلاگ حقوق

همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.((آبراهام لینکلن)) .

تذکر مهم : بیشتر مطالب این وبلاگ برگرفته از سایت های دیگر است . و سعی شده حتی الامکان اسم نویسنده مطلب آورده شود .اگر مطلبی به اسم نویسنده وبلاگ یا کس دیگر آورده شده عذرخواهی میشود.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1392

با سلام و درود فراوان 


یه مثل عامیانه هست که میگه : چشمان عاشق همه چیز را زیبا می بیند ... شاید به همین دلیل هست که اموری را که بنده حقیر به سادگی از کنار آن رد می شوم عارف عاشق خدا را در آن می بیند .

اما چه زیباتر است اموری که به چشمان نالایق بنده نیز زیبا هستند . سالروز پیوند مولا امیرالمومنین و خانم حضرت زهرا (س) به واقع و حقیقت زیباست و می تواند زیبایی های فراوانی را به زندگی ما بیاورد .


و اما سوالاتی که برای بعضی از دوستان ما پیش آمده بود : 


1) محل برگزاری آزمون کارآموزی کجاست ؟ و کارآموزی باید در چه شهری انجام پذیرد ؟ 

تشکر سوال بسیار خوبی پرسیدند . محل برگزاری آزمون در هر یک از مراکز کانون در مرکز همان استان خواهد بود . اما بعضی از مراکز که چند استان را شامل می شوند ، در مرکز استان معرف و اصلی خواهند بود . بعنوان مثال در کانون مرکز شهر برگزاری آزمون تهــــران خواهد بود .

پس از قبولی و موفقیت در آزمون ، دوره کارآموزی در شهر انتخابی در آزمون خواهد بود . چنانچه ظرفیت انجام آن نباشد به نزدیک ترین شهر به همان مرکز انتخابی منتقل خواهد شد .


2) امکان انتقالی گرفتن از مرکزی به مرکز دیگر وجود دارد ؟

درخواست توسط کارآموز فرستاده می شود اما پذیرفتن آن با مدیران کانون های مبدأ و مقصد خواهد بود . 


3) آیا امکان مهمان شدن به مراکز دیگر وجــود دارد ؟ 

خیر ، فرد یا باید انتقال بگیرد یا در همان مرکز کار خود را به پایان برساند . 


4) امکان شرکت دوباره در آزمون وجود دارد ؟ 

برای کاراموزان محدودیتی در شرکت در آزمون وجود ندارد ، اما پذیرش شرایط جدید با توافق مرکز کانون قبلی خواهد بود . 


5) مدت زمان کار آموزی چقدر خواهد بود ؟ معمولا 18 تا 20 ماه . چنانچه کارآموز نظم و شرایط آن را رعایت نکند این دوره تمدید خواهد شد .


6) وظیفه کارآموز پس از قبولی چیست ؟ 

پس از موفقیت در آزمون کارآموز بصورت مطلق در اختیار کانون پذیرفته شده خواهد بود . اما معمول ترین کارها حضور در ساعات مشخصی در محاکم ، شرکت در کلاس های کارآموزی ، ارائه کارهای تحقیقاتی ، گزارش گیری و شرکت در جلسات مقطعی است .


7) آیا می توان پس از قبولی در شهر دیگری به کار وکالت مشغول شد ؟ خیر ، هر فرد فقط در همان شهری که پذیرفته شده مجاز به فعالیت است . اما میتواند با اجازه ی کانون در محاکم دادگستری شهر های دیگر حضور یافته و وکالت کند .


8) چنانچه کارآموز پس از قبولی به کانون مورد نظر مراجعه نکند نتیجه چه خواهد شد ؟ برای شما ذخیره نخواهد شد و عدم حضور در مدت زمان تعیین شده به منزله انصراف است و ظرفیت خالی در تکمیل ظرفیت پر خواهد شد . اما برای فرد انصراف داده شده محدودیتی وجود نخواهد داشت که در سال بعد شرکت کند .


9) آیا وکلا می توانند در آزمون شرکت کنند ؟ بنظر بنده بله ، اما باید از وکالت کانونی که در آن اشتغال دارند انصراف بدهند . اما امری که احتمال آن بیشتر است ممنوعیت شرکت وکلاء دارای پروانه فعال در آزمون کارآموزی وکالت است . 


یا حق ! 
طبقه بندی:
ارسال توسط مرتضی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی


پیوند های روزانه
لوگودونی
موسسه خیریه محک دانلود کتب کمیاب پیام نور تاریخ کوروش از کتزیاس
محل تبلیغات
وزارت دادگستری اصل 44
محل تبلیغات
وبلاگ سعید صمدی
محل تبلیغات
کمک به سومالی
نظر سنجی هفتگی
محل تبلیغات