X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
وابــستگی حضور دنیا در ذهن است ؛ وقتی دنیا در ذهن ناپدید شد ، این را وارستگی می گویند.

وبلاگ حقوق

همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.((آبراهام لینکلن)) .

تذکر مهم : بیشتر مطالب این وبلاگ برگرفته از سایت های دیگر است . و سعی شده حتی الامکان اسم نویسنده مطلب آورده شود .اگر مطلبی به اسم نویسنده وبلاگ یا کس دیگر آورده شده عذرخواهی میشود.

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنج‌شنبه 11 آبان 1391

 

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: از امروز تا روز انتخابات هر کس احساسات مردم را در جهت ایجاد اختلاف بکار بگیرد قطعا به کشور خیانت کرده است.  

 

رهبر معظم انقلاب: 
تحریک احساسات مردم در جهت اختلاف خیانت است  . 
 
 
 
نامه نگاری های اخیر میان رئیس دو قوه ی مجریه و قضائیه التهاباتی درون کشور ایجاد کرد ، برخی به هواداری ریاست جمهوری کشور و برخی به مخالفت با ایشان موجب سخن پراکنی میان توده مردم شدند . در این میان تذکر نکاتی ضروری است : 
1) لزوم درخواست ریاست جمهوری در این برهه از زمان برای بازدید از زندان اوین چیست ؟  
2) این درخواست حق قانونی ریاست جمهوری است . 
3) رسیدگی به مسائل اقتصادی و تحریمها ضرورت دارد یا این نامه نگاری ها .؟ 
4) پاسخ محمود احمدی نژاد به نامه خیلی محرمانه محمد صادق لاریجانی : مسائل مربوط به حقوق ملت محرمانه نمی باشد !  
5) در همین میان رئیس مرکز آمار اعلام می نماید که دسترسی به این اطلاعات فقط برای مسئولین کشور امکان پذیر است و جزو اطلاعات خیلی محرمانه محسوب می گردند . 
 
اگر همه ی این مسائل را با دید یکجانبه نگاه کنیم میتوان طرف ناحق را محق دانست . ولیکن بصیرت و هوشیاری مقام معظم رهبری در سخنرانی میان دانش آموزان و دانشجویان انشاء الله موجب خاموش شدن آتش تفرقه و چالش های این چنینی میان مسئولان که بعضاً به میان مردم آمده و جبهه گیری ها نادرستی بوجود می آید ، بشود .  
 
حقیقتاً بوجود آمدن مشکلات اقتصادی و بحران های موجود کشور بسیار مهم تر از جبهه گیری های غلط موجود در جامعه است . بسیاری از این دست مشکلات مربوط به تحریم های خارج از کشور نمی شود . متأسفانه عدم کفایت مدیران و بصیرت آنها و نیز سودجوئی برخی شرایطی نا بسامان فراهم می آورد که گاه انسان را به یاد اصحاب کهف می اندازد؛ اصحابی که پس از بیدار شدن از خواب به گمان خودشان یک روز یا نصفی از روز را خواب بودند ولی هنگامی که به میان جامعه برگشتند با گذشت زمان غریب به صد سال مواجهه گشتند . اکنون نیز وقتی مردم شب را به روز سپری می کنند با تغییر و نوسان در قیمت ها به این ابهام فرو می روند که شاید چندین سال خوابشان برده است .  
مرکز امار ایران اعلام می کند که دستمزد های مردم بهبود یافته است ولیکن میزان درآمد آنها کمتر از هزینه های آنهاست . به روایت مردمی : دخلشان با خرجشان نمی خواند . بخشی از این تجمل گرایی مردم نیز موجب تشدید بحران اقتصادی می شود .  
اما روی سخن من با مرکز آمار ایران است که آیا حقیقت دارد در سال گذشته و جاری حدود 5 میلیون شهروند به زیر خط فقر پیوستند ؟!!  
 آیا وقت آن فرا نرسیده است مسئولین محترم جمهوری اسلامی در سخنان خود به تبعیت از رهبری ایراد فرمایند که در برخی مسائل اشتباه فرموده اند ؟ برخی زمینه ها فعالیت نا مناسبی داشته اند ؟ در مواردی به خواب عظیم فرو رفته اند ؟ 
در کشور ایتالیا مراجع قضایی مسئول اجرائی محبوب خود برلوسکونی را به دلیل فساد اقتصادی براحتی به یک سال زندان محکوم می کند ولی در کشور عزیز ما هنوز پرونده ی کلان اقتصادی با ابهام مواجه است .  
 
سخن آخر : مسئولین محترم روسای سه قوه - مدیران محترم کشور - وزیران محترم - مسئولین شهرداری و شورای شهر - مسئولین احزاب اصولگرا و اصلاح طلب - دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و ... دیگر وقت جبهه گیری های بی مورد فرا رسیده است . از زبان مردم می گویم برای ما فرقی نمی کند کدامین شما مسئول باشید . فقط بر ملت ( ملتی که در شرایط حساس پشوانه شما بوده اند - ملتی که فقط در انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن ماه دیده می شوند و ... ) شرایط را سخت تر از این نکنید . 
 
أید کم اللهطبقه بندی:
ارسال توسط مرتضی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی


پیوند های روزانه
لوگودونی
موسسه خیریه محک دانلود کتب کمیاب پیام نور تاریخ کوروش از کتزیاس
محل تبلیغات
وزارت دادگستری اصل 44
محل تبلیغات
وبلاگ سعید صمدی
محل تبلیغات
کمک به سومالی
نظر سنجی هفتگی
محل تبلیغات