وابــستگی حضور دنیا در ذهن است ؛ وقتی دنیا در ذهن ناپدید شد ، این را وارستگی می گویند.

وبلاگ حقوق

همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.((آبراهام لینکلن)) .

تذکر مهم : بیشتر مطالب این وبلاگ برگرفته از سایت های دیگر است . و سعی شده حتی الامکان اسم نویسنده مطلب آورده شود .اگر مطلبی به اسم نویسنده وبلاگ یا کس دیگر آورده شده عذرخواهی میشود.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 12 دی 1390


  برخی، رسوایی‌های اخلاقی «فرناز قاضی‌زاده»، پس از بهایی‌شدن او و  همسرش،‌ تجاوز صادق صبا به «پونه ق» و کلاهبرداری از اشرف پهلوی و فرح دیبا را آخرین رسوایی‌های شبکه بی‌بی‌سی فارسی می‌پنداشتند؛ اما گویا اینگونه فسادهای اخلاقی در این شبکه پایان‌ناپذیر است. جدیدترین اینگونه اتفاقات در شبکه بی‌بی‌سی فارسی، جدایی همسر «ناجیه غ» از وی است که به‌دلیل افراط در روابط ناسالم و غیراخلاقی وی با شماری از کارکنان  این شبکه صورت گرفته است!
   یک منبع مطلع افغانی در این مورد به خبرنگاری در مشهد گفت: او تبعه افغانستان و یکی از مجریان خبر شبکه دولتی بی‌بی‌سی فارسی است که از سه‌سالگی ساکن مشهد بوده و در سال ۱۳۸۱ در آزمون گزینش این شبکه پذیرفته شده و به استخدام بی‌بی‌سی فارسی درآمده است.
ناجیه غ، در جمعی خصوصی، استخدام خود را مدیون محبت‌های «آصف معرف» دانسته و گفته که آصف شب قبل از آزمون، سؤالات را در اختیار وی قرار داده بود.
   این گزارش می‌افزاید: فساد اخلاقی این زن طی سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ میلادی که دوره‌های آموزشی را تحت نظر بی‌بی‌سی در کابل،‌ترکیه و لندن می‌گذراند، بالا گرفت و به غیر از آن، آصف معروف با افرادی به نام‌های مهرداد، حسین مزاری و بهروز آفاق روابط غیراخلاقی برقرار کرد.
طبقه بندی:
ارسال توسط مرتضی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی


پیوند های روزانه
لوگودونی
موسسه خیریه محک دانلود کتب کمیاب پیام نور تاریخ کوروش از کتزیاس
محل تبلیغات
وزارت دادگستری اصل 44
محل تبلیغات
وبلاگ سعید صمدی
محل تبلیغات
کمک به سومالی
نظر سنجی هفتگی
محل تبلیغات