وابــستگی حضور دنیا در ذهن است ؛ وقتی دنیا در ذهن ناپدید شد ، این را وارستگی می گویند.

وبلاگ حقوق

همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.((آبراهام لینکلن)) .

تذکر مهم : بیشتر مطالب این وبلاگ برگرفته از سایت های دیگر است . و سعی شده حتی الامکان اسم نویسنده مطلب آورده شود .اگر مطلبی به اسم نویسنده وبلاگ یا کس دیگر آورده شده عذرخواهی میشود.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 آبان 1390

وبلاگ گروه حقوق دانشگاه آزاد واحد بافت در نظر دارد برای شما دوستان علاقه مند به رشته ی حقوق بخصوص شما دانشجویان این رشته و باز هم خصوصا افراد آماده برای شرکت در آزمون های ارشد ، یک سری آزمون هایی را بصورت مجازی و از طریق پیامک برگزار کند .  

بدین صورت که شما از طریق پیام کوتاه مطلع می شوید چه آزمونی در حال برگزاری است . به همین منظور به آدرس آنها مراجعه کرده و سوالات مربوطه را دریافت می کنید . سپس در خانه به سوالات جواب داده و به شماره ارسال میکنید . پس از 12 ساعت نتیجه آزمون به شماره شما جواب داده می شود .  

در 12/8/90 برگزار می شود و سوالات را از و بلاگ گروه حقوق دانشگاه ازاد واحد بافت دانلود کنید و پاسخ هارا هم می توانید از طریق بخش نظرات وبلاگ ارسال کنید و هم از طریق پیامک به شماره 20009193137323 و تنها گزینه های صحیح را پشت سر هم از چپ به راست بدون خط فاصله یا کاما ارسال کنید و جای گزینه هایی که بلد نیستید  خط تیره بگزارید مثل 1322 --- 414241232 - -123- 21 و مجموع اعداد و خط تیره باید با تعداد سوالات یکی باشد نتیجه ازمون هم بعد از پاسخ دادن حد اکثر تا 10 ساعت به اطلاع شما میرسد. گذاشتن شماره همراه برای ارسال نتیجه الزامی است .
 

* باداوری بسیار مهم :  

وبلاگ حقوقی راجع به این آزمون فقط نقش اطلاع رسان را دارد و هیچ گونه تأیید یا همکاری با برگزاری این آزمون ندارد .  

به امید موفقیت تمامی حق گویان !  
طبقه بندی:
ارسال توسط مرتضی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی


پیوند های روزانه
لوگودونی
موسسه خیریه محک دانلود کتب کمیاب پیام نور تاریخ کوروش از کتزیاس
محل تبلیغات
وزارت دادگستری اصل 44
محل تبلیغات
وبلاگ سعید صمدی
محل تبلیغات
کمک به سومالی
نظر سنجی هفتگی
محل تبلیغات